Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu bulmacada nedir?

Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu“ sorusuna cevap olarak “ABADANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu açıklaması, sözlük ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu, bulmaca ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu, sözlükte ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu ne, bulmaca çözümü ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu, sözlükte ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu ne demek, bulmacada ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu, bulmaca sözlüğü 'ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu', bulmaca soruları ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu nedir, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu tanımı, ahemeni krallarının saraylarında çok sayıda sütunla taşınan kare planlı taç salonu