Ahşap Evlerde Karşılıklı Oda Kapılarının Açıldığı Koridor bulmacada nedir?

Ahşap Evlerde Karşılıklı Oda Kapılarının Açıldığı Koridor“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahşap Evlerde Karşılıklı Oda Kapılarının Açıldığı Koridor” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahşap Evlerde Karşılıklı Oda Kapılarının Açıldığı Koridor“ sorusuna cevap olarak “HAVLİ”, “HOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor ne, ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor nedir, bulmaca soruları ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, bulmaca çözümü ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor tanımı, bulmaca sözlüğü 'ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor', sözlük ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, bulmacada ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor ne demek, bulmaca ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, sözlükte ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor, ahşap evlerde karşılıklı oda kapılarının açıldığı koridor açıklaması