Ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek bulmacada nedir?

Ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek“ sorusuna cevap olarak “SİSTİRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek ne demek, ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek tanımı, bulmacada ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, sözlükte ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek ne, bulmaca ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, bulmaca soruları ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, bulmaca sözlüğü 'ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek', sözlükte ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, sözlük ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, bulmaca çözümü ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek, ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek açıklaması, ahşabın üzerindeki ufak pürüzleri yontarak giderip dümdüz bir hale getirmek nedir