Ahırları süpürmeye yarayan süpürge bulmacada nedir?

Ahırları süpürmeye yarayan süpürge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahırları süpürmeye yarayan süpürge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahırları süpürmeye yarayan süpürge“ sorusuna cevap olarak “SANAKSAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ahırları süpürmeye yarayan süpürge', bulmaca çözümü ahırları süpürmeye yarayan süpürge, ahırları süpürmeye yarayan süpürge tanımı, sözlük ahırları süpürmeye yarayan süpürge, ahırları süpürmeye yarayan süpürge açıklaması, bulmacada ahırları süpürmeye yarayan süpürge, ahırları süpürmeye yarayan süpürge ne demek, ahırları süpürmeye yarayan süpürge, bulmaca soruları ahırları süpürmeye yarayan süpürge, sözlükte ahırları süpürmeye yarayan süpürge ne, ahırları süpürmeye yarayan süpürge nedir, bulmaca ahırları süpürmeye yarayan süpürge, sözlükte ahırları süpürmeye yarayan süpürge