Ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme bulmacada nedir?

Ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme“ sorusuna cevap olarak “MURSUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme ne demek, bulmaca ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme, sözlükte ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme, bulmacada ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme, sözlükte ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme ne, bulmaca çözümü ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme, ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme, ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme tanımı, bulmaca soruları ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme, bulmaca sözlüğü 'ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme', ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme nedir, ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme açıklaması, sözlük ahırda hayvanlara ot ve samanın verildiği tahta bölme