Ahırda danaların kapatıldığı yer bulmacada nedir?

Ahırda danaların kapatıldığı yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahırda danaların kapatıldığı yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahırda danaların kapatıldığı yer“ sorusuna cevap olarak “HUÇ”, “KOMZEK”, “KOZİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ahırda danaların kapatıldığı yer, ahırda danaların kapatıldığı yer ne demek, ahırda danaların kapatıldığı yer tanımı, ahırda danaların kapatıldığı yer açıklaması, sözlük ahırda danaların kapatıldığı yer, bulmacada ahırda danaların kapatıldığı yer, sözlükte ahırda danaların kapatıldığı yer, ahırda danaların kapatıldığı yer, bulmaca soruları ahırda danaların kapatıldığı yer, sözlükte ahırda danaların kapatıldığı yer ne, ahırda danaların kapatıldığı yer nedir, bulmaca sözlüğü 'ahırda danaların kapatıldığı yer', bulmaca çözümü ahırda danaların kapatıldığı yer