Ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik bulmacada nedir?

Ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik“ sorusuna cevap olarak “KOMZEK”, “SANASKAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik ne, bulmaca soruları ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, bulmaca çözümü ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, bulmaca ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, bulmacada ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik tanımı, sözlükte ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, bulmaca sözlüğü 'ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik', ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik ne demek, ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, sözlük ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik, ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik nedir, ahırda dışkıların dışarı atıldığı delik açıklaması