Afyonkarahisar'ın Bir İlçesi bulmacada nedir?

Afyonkarahisar'ın Bir İlçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 17 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyonkarahisar'ın Bir İlçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyonkarahisar'ın Bir İlçesi“ sorusuna cevap olarak “BASMAKÇI”, “BAYAT”, “BOLVADIN”, “CAY”, “ÇOBANLAR”, “DAZKIRI”, “DINAR”, “EMIRDAĞ”, “EVCILER”, “HOCALAR”, “İHSANIYE”, “İSCEHISAR”, “KIZILÖREN”, “SANDIKLI”, “SINANPAŞA”, “SULTANDAĞI”, “ŞUHUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı17
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

afyonkarahisarın bir i̇lçesi tanımı, bulmaca afyonkarahisarın bir i̇lçesi, sözlük afyonkarahisarın bir i̇lçesi, sözlükte afyonkarahisarın bir i̇lçesi, afyonkarahisarın bir i̇lçesi ne demek, sözlükte afyonkarahisarın bir i̇lçesi ne, afyonkarahisarın bir i̇lçesi açıklaması, afyonkarahisarın bir i̇lçesi nedir, bulmaca soruları afyonkarahisarın bir i̇lçesi, bulmaca sözlüğü 'afyonkarahisarın bir i̇lçesi', bulmacada afyonkarahisarın bir i̇lçesi, bulmaca çözümü afyonkarahisarın bir i̇lçesi, afyonkarahisarın bir i̇lçesi