Afyonkarahisar ilinde bir kaplıca bulmacada nedir?

Afyonkarahisar ilinde bir kaplıca“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyonkarahisar ilinde bir kaplıca” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyonkarahisar ilinde bir kaplıca“ sorusuna cevap olarak “GAZLIGÖL”, “ÖMERLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlük afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, sözlükte afyonkarahisar ilinde bir kaplıca ne, bulmaca afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, sözlükte afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, bulmaca çözümü afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, bulmaca sözlüğü 'afyonkarahisar ilinde bir kaplıca', afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, afyonkarahisar ilinde bir kaplıca ne demek, afyonkarahisar ilinde bir kaplıca tanımı, bulmaca soruları afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, bulmacada afyonkarahisar ilinde bir kaplıca, afyonkarahisar ilinde bir kaplıca açıklaması, afyonkarahisar ilinde bir kaplıca nedir