Afyonkarahisar ilçesi bulmacada nedir?

Afyonkarahisar ilçesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 20 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyonkarahisar ilçesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyonkarahisar ilçesi“ sorusuna cevap olarak “AFYONKARAHISAR”, “BASMAKÇI”, “BAYAT”, “BOLVADIN”, “CAY”, “ÇOBANLAR”, “DAZKIRI”, “DINAR”, “EM”, “EMIRDAĞ”, “EVCILER”, “HOCALAR”, “İHSAN”, “İHSANIYE”, “İSCEHISAR”, “KIZILÖREN”, “SANDIKLI”, “SINANPAŞA”, “SULTANDAĞI”, “ŞUHUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı20
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı2
Harf Sayısı21

Anahtar Kelimeler:

sözlükte afyonkarahisar ilçesi, afyonkarahisar ilçesi nedir, afyonkarahisar ilçesi tanımı, afyonkarahisar ilçesi açıklaması, afyonkarahisar ilçesi, bulmaca soruları afyonkarahisar ilçesi, sözlük afyonkarahisar ilçesi, bulmaca çözümü afyonkarahisar ilçesi, bulmaca sözlüğü 'afyonkarahisar ilçesi', afyonkarahisar ilçesi ne demek, sözlükte afyonkarahisar ilçesi ne, bulmaca afyonkarahisar ilçesi, bulmacada afyonkarahisar ilçesi