Afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit bulmacada nedir?

Afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit“ sorusuna cevap olarak “PAPAVERİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, sözlük afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, bulmacada afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, bulmaca çözümü afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, bulmaca afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, sözlükte afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit, afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit açıklaması, sözlükte afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit ne, bulmaca sözlüğü 'afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit', afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit ne demek, afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit tanımı, afyondan elde edilen ve hekimlikte kullanılan bir alkoloit nedir