Afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit bulmacada nedir?

Afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit“ sorusuna cevap olarak “KODEİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sözlük afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit, bulmaca afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit, sözlükte afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit ne, bulmacada afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit, afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit açıklaması, bulmaca sözlüğü 'afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit', sözlükte afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit, afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit nedir, afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit tanımı, bulmaca soruları afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit, afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit, afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit ne demek, bulmaca çözümü afyondan çıkarılan ve öksürüğü kesmeye yarayan bir alkaloit