Afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu bulmacada nedir?

Afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “FADİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu', afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu tanımı, afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu açıklaması, afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu nedir, sözlükte afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, bulmaca çözümü afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, bulmaca afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, bulmacada afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu ne demek, bulmaca soruları afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, sözlük afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu, sözlükte afyon yöresinde kadınlar tarafından oynanan bir halk oyunu ne