Afrika'nın en yüksek dağı Klimanjoro'nun yerli dillerdeki adı bulmacada nedir?

Afrika'nın en yüksek dağı Klimanjoro'nun yerli dillerdeki adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika'nın en yüksek dağı Klimanjoro'nun yerli dillerdeki adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika'nın en yüksek dağı Klimanjoro'nun yerli dillerdeki adı“ sorusuna cevap olarak “UHURU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı, afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı açıklaması, sözlük afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı, bulmaca çözümü afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı, bulmacada afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı, bulmaca soruları afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı, sözlükte afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı ne, sözlükte afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı, afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı nedir, bulmaca sözlüğü 'afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı', afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı tanımı, afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı ne demek, bulmaca afrikanın en yüksek dağı klimanjoronun yerli dillerdeki adı