Afrika'nın En Yüksek Dağı Kilimanjaro'nun Yerli Dillerde Özgürlük Anl Gelen Adı bulmacada nedir?

Afrika'nın En Yüksek Dağı Kilimanjaro'nun Yerli Dillerde Özgürlük Anl Gelen Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika'nın En Yüksek Dağı Kilimanjaro'nun Yerli Dillerde Özgürlük Anl Gelen Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika'nın En Yüksek Dağı Kilimanjaro'nun Yerli Dillerde Özgürlük Anl Gelen Adı“ sorusuna cevap olarak “UHURU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı ne demek, bulmaca sözlüğü 'afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı', bulmacada afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, sözlükte afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı ne, bulmaca çözümü afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, bulmaca soruları afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı tanımı, afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı açıklaması, afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, sözlükte afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, bulmaca afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, sözlük afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı, afrikanın en yüksek dağı kilimanjaronun yerli dillerde özgürlük anl gelen adı nedir