Afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç bulmacada nedir?

Afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç“ sorusuna cevap olarak “BAOBAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmacada afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç ne demek, bulmaca afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, bulmaca sözlüğü 'afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç', afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç açıklaması, bulmaca soruları afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, sözlükte afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç ne, afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç tanımı, sözlükte afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, sözlük afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, bulmaca çözümü afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç, afrika’nın tropikal bölgelerinde yetişen çok geniş ve yüksek gövdeli ağaç nedir