Afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir Küba dansı bulmacada nedir?

Afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir Küba dansı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir Küba dansı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir Küba dansı“ sorusuna cevap olarak “HABANERA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, bulmacada afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, sözlük afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, bulmaca afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, bulmaca sözlüğü 'afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı', afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı ne demek, afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı açıklaması, bulmaca çözümü afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, sözlükte afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, bulmaca soruları afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı, afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı tanımı, afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı nedir, sözlükte afrika’dan zenciler tarafından getirildiği sanılan ağır bir küba dansı ne