Afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı bulmacada nedir?

Afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı“ sorusuna cevap olarak “NAGANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı tanımı, afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı ne demek, bulmaca sözlüğü 'afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı', bulmaca soruları afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, sözlük afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, bulmaca çözümü afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, bulmaca afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı açıklaması, sözlükte afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı nedir, bulmacada afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı, sözlükte afrika’da büyükbaş hayvanlarda görülen uyku hastalığı ne