Afrika kökenli öldürücü bir virüs bulmacada nedir?

Afrika kökenli öldürücü bir virüs“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afrika kökenli öldürücü bir virüs” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afrika kökenli öldürücü bir virüs“ sorusuna cevap olarak “EBOLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca afrika kökenli öldürücü bir virüs, sözlükte afrika kökenli öldürücü bir virüs ne, afrika kökenli öldürücü bir virüs, afrika kökenli öldürücü bir virüs nedir, bulmaca sözlüğü 'afrika kökenli öldürücü bir virüs', afrika kökenli öldürücü bir virüs ne demek, bulmaca çözümü afrika kökenli öldürücü bir virüs, sözlük afrika kökenli öldürücü bir virüs, afrika kökenli öldürücü bir virüs tanımı, sözlükte afrika kökenli öldürücü bir virüs, bulmacada afrika kökenli öldürücü bir virüs, afrika kökenli öldürücü bir virüs açıklaması, bulmaca soruları afrika kökenli öldürücü bir virüs