Afganlı'ların atlı bir milli oyunu bulmacada nedir?

Afganlı'ların atlı bir milli oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afganlı'ların atlı bir milli oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afganlı'ların atlı bir milli oyunu“ sorusuna cevap olarak “BUZKAŞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

afganlıların atlı bir milli oyunu nedir, bulmacada afganlıların atlı bir milli oyunu, bulmaca sözlüğü 'afganlıların atlı bir milli oyunu', afganlıların atlı bir milli oyunu tanımı, sözlükte afganlıların atlı bir milli oyunu ne, bulmaca soruları afganlıların atlı bir milli oyunu, afganlıların atlı bir milli oyunu ne demek, afganlıların atlı bir milli oyunu açıklaması, sözlük afganlıların atlı bir milli oyunu, bulmaca afganlıların atlı bir milli oyunu, bulmaca çözümü afganlıların atlı bir milli oyunu, afganlıların atlı bir milli oyunu, sözlükte afganlıların atlı bir milli oyunu