Afganlı’ların atlı bir milli oyunu bulmacada nedir?

Afganlı’ların atlı bir milli oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afganlı’ların atlı bir milli oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afganlı’ların atlı bir milli oyunu“ sorusuna cevap olarak “BUZKAŞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'afganlı’ların atlı bir milli oyunu', bulmacada afganlı’ların atlı bir milli oyunu, afganlı’ların atlı bir milli oyunu nedir, afganlı’ların atlı bir milli oyunu ne demek, sözlük afganlı’ların atlı bir milli oyunu, sözlükte afganlı’ların atlı bir milli oyunu ne, afganlı’ların atlı bir milli oyunu açıklaması, bulmaca soruları afganlı’ların atlı bir milli oyunu, afganlı’ların atlı bir milli oyunu, afganlı’ların atlı bir milli oyunu tanımı, sözlükte afganlı’ların atlı bir milli oyunu, bulmaca çözümü afganlı’ların atlı bir milli oyunu, bulmaca afganlı’ların atlı bir milli oyunu