Afganistan'ın Orta Kesiminde Yer Alan Bir Vilayet bulmacada nedir?

Afganistan'ın Orta Kesiminde Yer Alan Bir Vilayet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afganistan'ın Orta Kesiminde Yer Alan Bir Vilayet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afganistan'ın Orta Kesiminde Yer Alan Bir Vilayet“ sorusuna cevap olarak “BAMYAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet, sözlükte afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet ne, afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet ne demek, afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet açıklaması, sözlükte afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet, afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet tanımı, afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet nedir, bulmaca afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet, bulmacada afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet, bulmaca çözümü afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet, bulmaca sözlüğü 'afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet', sözlük afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet, bulmaca soruları afganistanın orta kesiminde yer alan bir vilayet