Afganistan ve Pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe bulmacada nedir?

Afganistan ve Pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afganistan ve Pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afganistan ve Pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe“ sorusuna cevap olarak “BURKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı84

Anahtar Kelimeler:

afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe ne demek, sözlük afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe, bulmaca afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe, afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe nedir, sözlükte afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe, bulmacada afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe, bulmaca çözümü afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe, afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe tanımı, afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe açıklaması, afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe, sözlükte afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe ne, bulmaca sözlüğü 'afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe', bulmaca soruları afganistan ve pakistan kadınlarının yüzlerini örtmek için kullandıkları bir tür peçe