Afganistan topraklarındaki bir Türk boyunun adı bulmacada nedir?

Afganistan topraklarındaki bir Türk boyunun adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afganistan topraklarındaki bir Türk boyunun adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afganistan topraklarındaki bir Türk boyunun adı“ sorusuna cevap olarak “ABDAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, bulmaca çözümü afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, bulmaca soruları afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, bulmaca sözlüğü 'afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı', sözlükte afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı ne, bulmacada afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı nedir, sözlük afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı ne demek, bulmaca afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, sözlükte afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı, afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı açıklaması, afganistan topraklarındaki bir türk boyunun adı tanımı