Afganistan Sınırları İçindeki Antik Bir Ülke bulmacada nedir?

Afganistan Sınırları İçindeki Antik Bir Ülke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Afganistan Sınırları İçindeki Antik Bir Ülke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Afganistan Sınırları İçindeki Antik Bir Ülke“ sorusuna cevap olarak “BAKTRİYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke ne demek, bulmaca sözlüğü 'afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke', sözlükte afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke, bulmaca afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke, sözlük afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke, afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke nedir, bulmacada afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke, afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke tanımı, afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke, afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke açıklaması, bulmaca çözümü afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke, sözlükte afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke ne, bulmaca soruları afganistan sınırları i̇çindeki antik bir ülke