Adriya Denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü bulmacada nedir?

Adriya Denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adriya Denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adriya Denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü“ sorusuna cevap olarak “BORA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, sözlük adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, bulmaca sözlüğü 'adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü', adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü tanımı, sözlükte adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, bulmacada adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü ne demek, bulmaca adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü nedir, adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü açıklaması, bulmaca soruları adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü, sözlükte adriya denizi kıyılarında görülen soğuk bir rüzgâr türü ne