Adları sıfat yapan bir yapım eki bulmacada nedir?

Adları sıfat yapan bir yapım eki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adları sıfat yapan bir yapım eki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adları sıfat yapan bir yapım eki“ sorusuna cevap olarak “Lİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte adları sıfat yapan bir yapım eki, adları sıfat yapan bir yapım eki ne demek, bulmaca soruları adları sıfat yapan bir yapım eki, adları sıfat yapan bir yapım eki nedir, bulmaca çözümü adları sıfat yapan bir yapım eki, bulmacada adları sıfat yapan bir yapım eki, sözlük adları sıfat yapan bir yapım eki, bulmaca sözlüğü 'adları sıfat yapan bir yapım eki', adları sıfat yapan bir yapım eki, adları sıfat yapan bir yapım eki tanımı, sözlükte adları sıfat yapan bir yapım eki ne, adları sıfat yapan bir yapım eki açıklaması, bulmaca adları sıfat yapan bir yapım eki