Adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu bulmacada nedir?

Adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu“ sorusuna cevap olarak “HİPOMENORE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu', adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu nedir, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu tanımı, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu ne demek, bulmaca çözümü adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu, sözlükte adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu ne, bulmacada adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu, bulmaca adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu, sözlükte adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu, bulmaca soruları adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması ile beliren adet çevrimi bozu