Adet Kanamasının Miktar Ve Süresinin Azalması İle Beliren Adet Çevrimi Bozukluğu bulmacada nedir?

Adet Kanamasının Miktar Ve Süresinin Azalması İle Beliren Adet Çevrimi Bozukluğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adet Kanamasının Miktar Ve Süresinin Azalması İle Beliren Adet Çevrimi Bozukluğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adet Kanamasının Miktar Ve Süresinin Azalması İle Beliren Adet Çevrimi Bozukluğu“ sorusuna cevap olarak “HİPOMENORE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı80

Anahtar Kelimeler:

sözlükte adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu ne, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu nedir, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu açıklaması, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu, bulmaca çözümü adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu, bulmaca sözlüğü 'adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu', bulmaca adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu, sözlük adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu tanımı, bulmaca soruları adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu, adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu ne demek, bulmacada adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu, sözlükte adet kanamasının miktar ve süresinin azalması i̇le beliren adet çevrimi bozukluğu