Adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı bulmacada nedir?

Adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı“ sorusuna cevap olarak “DİSMENORE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı açıklaması, bulmaca adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, bulmaca soruları adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı tanımı, bulmacada adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, sözlükte adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı ne, adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı ne demek, bulmaca sözlüğü 'adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı', sözlük adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, bulmaca çözümü adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı, adet öncesinde ya da sonrasında oluşan ağrı nedir