Adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit bulmacada nedir?

Adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit“ sorusuna cevap olarak “MÜHLİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit ne, adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit tanımı, adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit nedir, sözlükte adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, sözlük adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, bulmaca çözümü adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, bulmacada adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit ne demek, bulmaca soruları adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, bulmaca adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit, bulmaca sözlüğü 'adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit', adana bölgesinde yetiştirilen ve yaprakları sebze olarak kullanılan bir bit açıklaması