Abhazlar tarafından kullanılan dil bulmacada nedir?

Abhazlar tarafından kullanılan dil“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Abhazlar tarafından kullanılan dil” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Abhazlar tarafından kullanılan dil“ sorusuna cevap olarak “ABHAZCA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü abhazlar tarafından kullanılan dil, abhazlar tarafından kullanılan dil ne demek, sözlükte abhazlar tarafından kullanılan dil ne, sözlük abhazlar tarafından kullanılan dil, abhazlar tarafından kullanılan dil tanımı, bulmaca abhazlar tarafından kullanılan dil, abhazlar tarafından kullanılan dil, sözlükte abhazlar tarafından kullanılan dil, bulmacada abhazlar tarafından kullanılan dil, bulmaca soruları abhazlar tarafından kullanılan dil, abhazlar tarafından kullanılan dil nedir, abhazlar tarafından kullanılan dil açıklaması, bulmaca sözlüğü 'abhazlar tarafından kullanılan dil'