Abd'de Sık Tüketilen Bir Çörek bulmacada nedir?

Abd'de Sık Tüketilen Bir Çörek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Abd'de Sık Tüketilen Bir Çörek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Abd'de Sık Tüketilen Bir Çörek“ sorusuna cevap olarak “DONUT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

abdde sık tüketilen bir çörek açıklaması, abdde sık tüketilen bir çörek nedir, bulmaca soruları abdde sık tüketilen bir çörek, bulmacada abdde sık tüketilen bir çörek, bulmaca çözümü abdde sık tüketilen bir çörek, abdde sık tüketilen bir çörek, abdde sık tüketilen bir çörek ne demek, sözlükte abdde sık tüketilen bir çörek, abdde sık tüketilen bir çörek tanımı, bulmaca abdde sık tüketilen bir çörek, sözlükte abdde sık tüketilen bir çörek ne, bulmaca sözlüğü 'abdde sık tüketilen bir çörek', sözlük abdde sık tüketilen bir çörek