Abani de denilen bir tür beyaz kumaş bulmacada nedir?

Abani de denilen bir tür beyaz kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Abani de denilen bir tür beyaz kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Abani de denilen bir tür beyaz kumaş“ sorusuna cevap olarak “AĞABANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlükte abani de denilen bir tür beyaz kumaş, bulmaca soruları abani de denilen bir tür beyaz kumaş, abani de denilen bir tür beyaz kumaş ne demek, abani de denilen bir tür beyaz kumaş, sözlükte abani de denilen bir tür beyaz kumaş ne, abani de denilen bir tür beyaz kumaş açıklaması, abani de denilen bir tür beyaz kumaş tanımı, abani de denilen bir tür beyaz kumaş nedir, bulmaca sözlüğü 'abani de denilen bir tür beyaz kumaş', bulmacada abani de denilen bir tür beyaz kumaş, bulmaca abani de denilen bir tür beyaz kumaş, bulmaca çözümü abani de denilen bir tür beyaz kumaş, sözlük abani de denilen bir tür beyaz kumaş