ABD’ye bağımlı devletlerden Guam’ın başkenti bulmacada nedir?

ABD’ye bağımlı devletlerden Guam’ın başkenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ABD’ye bağımlı devletlerden Guam’ın başkenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “ABD’ye bağımlı devletlerden Guam’ın başkenti“ sorusuna cevap olarak “AGANA”, “AGANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti açıklaması, sözlük abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti, abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti tanımı, abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti, bulmacada abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti, bulmaca sözlüğü 'abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti', bulmaca soruları abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti, sözlükte abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti ne, sözlükte abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti, abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti ne demek, bulmaca abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti, abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti nedir, bulmaca çözümü abd’ye bağımlı devletlerden guam’ın başkenti