Aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık bulmacada nedir?

Aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık“ sorusuna cevap olarak “HİPEROSTOZ”, “HİPOTERMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmacada aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık, bulmaca çözümü aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık, bulmaca soruları aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık, sözlükte aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık ne, aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık açıklaması, aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık ne demek, aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık, bulmaca sözlüğü 'aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık', sözlükte aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık, aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık nedir, aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık tanımı, sözlük aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık, bulmaca aşırı soğuktan kaynaklanan bir hastalık