Aşırı şekilde kemik dokusunun artışı bulmacada nedir?

Aşırı şekilde kemik dokusunun artışı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşırı şekilde kemik dokusunun artışı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşırı şekilde kemik dokusunun artışı“ sorusuna cevap olarak “HİPEROSTOZ”, “OBEZİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, sözlükte aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, sözlük aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, bulmaca aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, sözlükte aşırı şekilde kemik dokusunun artışı ne, aşırı şekilde kemik dokusunun artışı açıklaması, aşırı şekilde kemik dokusunun artışı tanımı, bulmaca çözümü aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, aşırı şekilde kemik dokusunun artışı ne demek, bulmaca sözlüğü 'aşırı şekilde kemik dokusunun artışı', bulmaca soruları aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, bulmacada aşırı şekilde kemik dokusunun artışı, aşırı şekilde kemik dokusunun artışı nedir