Aşılı Meyve Ağacının Dibinden Süren Filizler bulmacada nedir?

Aşılı Meyve Ağacının Dibinden Süren Filizler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşılı Meyve Ağacının Dibinden Süren Filizler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşılı Meyve Ağacının Dibinden Süren Filizler“ sorusuna cevap olarak “BARAZIT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler nedir, sözlükte aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler ne, aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler tanımı, bulmaca çözümü aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler, bulmaca aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler, sözlükte aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler, bulmaca sözlüğü 'aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler', sözlük aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler, bulmaca soruları aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler, aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler açıklaması, bulmacada aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler, aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler ne demek, aşılı meyve ağacının dibinden süren filizler