Aşık oyununda aşığın dik durması bulmacada nedir?

Aşık oyununda aşığın dik durması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşık oyununda aşığın dik durması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşık oyununda aşığın dik durması“ sorusuna cevap olarak “AKAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

aşık oyununda aşığın dik durması, aşık oyununda aşığın dik durması tanımı, bulmaca çözümü aşık oyununda aşığın dik durması, aşık oyununda aşığın dik durması nedir, sözlükte aşık oyununda aşığın dik durması, bulmacada aşık oyununda aşığın dik durması, sözlükte aşık oyununda aşığın dik durması ne, aşık oyununda aşığın dik durması açıklaması, bulmaca soruları aşık oyununda aşığın dik durması, bulmaca aşık oyununda aşığın dik durması, sözlük aşık oyununda aşığın dik durması, aşık oyununda aşığın dik durması ne demek, bulmaca sözlüğü 'aşık oyununda aşığın dik durması'