Aşı yapmak için alınan filiz bulmacada nedir?

Aşı yapmak için alınan filiz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aşı yapmak için alınan filiz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aşı yapmak için alınan filiz“ sorusuna cevap olarak “DARAYAK”, “KELİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'aşı yapmak için alınan filiz', bulmaca çözümü aşı yapmak için alınan filiz, aşı yapmak için alınan filiz, bulmaca aşı yapmak için alınan filiz, aşı yapmak için alınan filiz açıklaması, aşı yapmak için alınan filiz ne demek, aşı yapmak için alınan filiz tanımı, aşı yapmak için alınan filiz nedir, sözlük aşı yapmak için alınan filiz, bulmaca soruları aşı yapmak için alınan filiz, sözlükte aşı yapmak için alınan filiz ne, sözlükte aşı yapmak için alınan filiz, bulmacada aşı yapmak için alınan filiz