Ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k bulmacada nedir?

Ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k“ sorusuna cevap olarak “HEMOPTİZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k açıklaması, ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k tanımı, ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k ne demek, bulmacada ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, bulmaca sözlüğü 'ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k', bulmaca ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, sözlük ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, bulmaca soruları ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, sözlükte ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k, ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k nedir, sözlükte ağzından balgam ile birlikte solunum yollarından gelen köpüklü pembe veya k ne