Ağzından ateş püsküren canavar bulmacada nedir?

Ağzından ateş püsküren canavar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağzından ateş püsküren canavar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağzından ateş püsküren canavar“ sorusuna cevap olarak “KHİMAİRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

ağzından ateş püsküren canavar ne demek, ağzından ateş püsküren canavar tanımı, ağzından ateş püsküren canavar nedir, sözlükte ağzından ateş püsküren canavar, bulmaca sözlüğü 'ağzından ateş püsküren canavar', sözlükte ağzından ateş püsküren canavar ne, bulmaca soruları ağzından ateş püsküren canavar, sözlük ağzından ateş püsküren canavar, ağzından ateş püsküren canavar açıklaması, bulmaca çözümü ağzından ateş püsküren canavar, bulmacada ağzından ateş püsküren canavar, bulmaca ağzından ateş püsküren canavar, ağzından ateş püsküren canavar