Ağzın Alabileceği Büyüklükte Lokma bulmacada nedir?

Ağzın Alabileceği Büyüklükte Lokma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağzın Alabileceği Büyüklükte Lokma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağzın Alabileceği Büyüklükte Lokma“ sorusuna cevap olarak “DIKIM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

ağzın alabileceği büyüklükte lokma ne demek, sözlükte ağzın alabileceği büyüklükte lokma, bulmaca sözlüğü 'ağzın alabileceği büyüklükte lokma', bulmaca ağzın alabileceği büyüklükte lokma, sözlükte ağzın alabileceği büyüklükte lokma ne, bulmaca çözümü ağzın alabileceği büyüklükte lokma, ağzın alabileceği büyüklükte lokma nedir, ağzın alabileceği büyüklükte lokma açıklaması, bulmacada ağzın alabileceği büyüklükte lokma, ağzın alabileceği büyüklükte lokma, sözlük ağzın alabileceği büyüklükte lokma, ağzın alabileceği büyüklükte lokma tanımı, bulmaca soruları ağzın alabileceği büyüklükte lokma