Ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç bulmacada nedir?

Ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç“ sorusuna cevap olarak “DEBBE”, “EBBE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç ne demek, bulmaca sözlüğü 'ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç', sözlükte ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, bulmaca ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç tanımı, bulmaca çözümü ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç nedir, bulmaca soruları ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, sözlükte ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç ne, ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, bulmacada ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, sözlük ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç, ağzı dar dibi yuvarlak bakır bakraç açıklaması