Ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ bulmacada nedir?

Ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ“ sorusuna cevap olarak “HİPOALJEZİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ açıklaması, ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, sözlük ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, bulmaca sözlüğü 'ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ', sözlükte ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ ne, bulmaca çözümü ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, bulmaca soruları ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, bulmacada ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, sözlükte ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, bulmaca ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ, ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ tanımı, ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ nedir, ağrılı uyaranları alğılama yeteneğinde bir azalma ile beliren duyu bozukluğ ne demek