Ağacın kökünden biten sürgün bulmacada nedir?

Ağacın kökünden biten sürgün“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağacın kökünden biten sürgün” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağacın kökünden biten sürgün“ sorusuna cevap olarak “HASEP”, “PİÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ağacın kökünden biten sürgün, bulmaca sözlüğü 'ağacın kökünden biten sürgün', bulmaca çözümü ağacın kökünden biten sürgün, ağacın kökünden biten sürgün ne demek, ağacın kökünden biten sürgün açıklaması, ağacın kökünden biten sürgün, ağacın kökünden biten sürgün nedir, sözlükte ağacın kökünden biten sürgün, sözlükte ağacın kökünden biten sürgün ne, bulmacada ağacın kökünden biten sürgün, ağacın kökünden biten sürgün tanımı, bulmaca soruları ağacın kökünden biten sürgün, sözlük ağacın kökünden biten sürgün