Ağacın Üstünden Toplanmış Meyve bulmacada nedir?

Ağacın Üstünden Toplanmış Meyve“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağacın Üstünden Toplanmış Meyve” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağacın Üstünden Toplanmış Meyve“ sorusuna cevap olarak “ÜSTLENTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

ağacın üstünden toplanmış meyve açıklaması, ağacın üstünden toplanmış meyve ne demek, bulmaca ağacın üstünden toplanmış meyve, ağacın üstünden toplanmış meyve, sözlükte ağacın üstünden toplanmış meyve ne, bulmacada ağacın üstünden toplanmış meyve, sözlükte ağacın üstünden toplanmış meyve, sözlük ağacın üstünden toplanmış meyve, bulmaca soruları ağacın üstünden toplanmış meyve, bulmaca çözümü ağacın üstünden toplanmış meyve, ağacın üstünden toplanmış meyve tanımı, ağacın üstünden toplanmış meyve nedir, bulmaca sözlüğü 'ağacın üstünden toplanmış meyve'