Ağaçtan yapılmış hamur teknesi bulmacada nedir?

Ağaçtan yapılmış hamur teknesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçtan yapılmış hamur teknesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçtan yapılmış hamur teknesi“ sorusuna cevap olarak “DÖVEÇ”, “KERSAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ağaçtan yapılmış hamur teknesi, ağaçtan yapılmış hamur teknesi ne demek, ağaçtan yapılmış hamur teknesi nedir, bulmacada ağaçtan yapılmış hamur teknesi, sözlükte ağaçtan yapılmış hamur teknesi, bulmaca soruları ağaçtan yapılmış hamur teknesi, ağaçtan yapılmış hamur teknesi, sözlük ağaçtan yapılmış hamur teknesi, ağaçtan yapılmış hamur teknesi açıklaması, bulmaca ağaçtan yapılmış hamur teknesi, ağaçtan yapılmış hamur teknesi tanımı, sözlükte ağaçtan yapılmış hamur teknesi ne, bulmaca sözlüğü 'ağaçtan yapılmış hamur teknesi'