Ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek bulmacada nedir?

Ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek“ sorusuna cevap olarak “YAŞIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek ne demek, sözlük ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek nedir, sözlükte ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, bulmaca çözümü ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, bulmacada ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek tanımı, bulmaca soruları ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek, sözlükte ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek ne, bulmaca sözlüğü 'ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek', ağaçtan ya da demirden yapılan uzun ve kalın destek açıklaması