Ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet bulmacada nedir?

Ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet“ sorusuna cevap olarak “HAPKAPAN”, “KURUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet', ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet açıklaması, ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet ne demek, sözlükte ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet tanımı, bulmacada ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, bulmaca çözümü ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, sözlük ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, bulmaca soruları ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, bulmaca ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet, sözlükte ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet ne, ağaçtan meyve toplamaya yarayan alet nedir